Peakorraldaja, muusikaprogrammi juht: Peep Veedla, peep@virufolk.ee, 5056240
Turundusjuht: Kaur Orgusaar, kaur@virufolk.ee, 53316676
Eesti aasta projektijuht: Taimi Veedla, taimi@virufolk.ee

Majutus: Mati Tiiter, majutus@virufolk.ee,  53328694
Kaubandus ja toitlustus:  Janno Jõffert, janno@virufolk.ee, 56676766
Vabatahtlike juht: Mati Ulm, mati@virufolk.ee, 5288684

Turvajuht: Marko Kangust, marko@meeskond.ee, 55943934
Piletikeskuse juhataja: Tiina Troškin, tiina@virufolk.ee, 5272269
Esinejate akrediteerimine: Eneli Kristenbrun, eneli@virufolk.ee, 501507

Ajakirjanike akrediteerimine: Triin Varrak, press@virufolk.ee , 55637268

Suhtlus välisesinejatega: Krista Tramberg, kristatramberg@gmail.com, 56 784 300

Lavad, heli- ja valgustehnika: Olari Murumaa, olari@kontsertlavad.ee, 5584541
Lavade management: Mai Kroonmäe, mai.kroonmae@gmail.com, 56606891

Fotoprogrammi juht: Heiko Kruusi, heiko@virufolk.ee, 56483480
Keskkonnaprogrammi juht: Ylle Rajasaar, ylle.rajasaar@gmail.com, 55577787
Filmi- ja teatriprogrammi juht: Liisa Liksor, liisa.liksor@gmail.com, 53457979
Lasteprogrammi juht: Tuuli Potik, tuuli@virufolk.ee, 55591032

Meditsiin: Andrus Lehtmets, lehtmets.andrus@gmail.com, 5151586
Sildid,viidad: Maris Aleksashin, maris@virufolk.ee

Sotsiaalmeedia: Ave-Lii Idavain, avelii.idavain@gmail.com, 56673611

IT-spetsialist: Sander Hüüs, sander.hyys@gmail.com
Kunstnik-kujundaja: Valdek Alber, hiiumaa@hotmail.com
Käsmu Meremuuseumi juhataja: Aarne Vaik, muuseum@kasmu.ee, 5297135
Käsmu avatud aiad koordinaator: Epp Ojalill, 55597838

Võta meiega ühendust

Nimi(Kohustuslik)

Email(kohustuslik)

Teema

Sinu Sõnum

OÜ Berit Grupp
registrikood: 11432613
aadress: Pärnu mnt 444, 10919 Tallinn
a/a EE532200221038643315
info@virufolk.ee

MTÜ Viru Folk
registrikood: 80261230
aadress: Pärnu mnt 444, 10919 Tallinn
a/a EE392200221039425969
info@virufolk.ee