Peakorraldaja, programmijuht: Peep Veedla, peep@virufolk.ee, 5056240
Pressiesindaja, lasteprogrammi juht: Tuuli Potik, tuuli@virufolk.ee, 55591032
Turundusjuht: Kaur Orgusaar, kaur@virufolk.ee, 53316676
Soome aasta projektijuht: Malle Kolnes, malle@virufolk.ee,  5103841
Majutus: Mati Tiiter, majutus@virufolk.ee,  53328694
Kaubandus ja toitlustus:  Janno Jõffert, janno@virufolk.ee, 56676766
Vabatahtlike juht: Mati Ulm, mati@virufolk.ee, 52 88 684.

Turvajuht: Marko Kangust, marko@meeskond.ee, 55943934
Piletikeskuse juhataja: Tiina Troškin, tiina@virufolk.ee, 5272269
Esinejate akrediteerimine: Eneli Kristenbrun, eneli@virufolk.ee, 5015070

Suhtlus välisesinejatega: Anni Erm, anni@virufolk.ee, 5245179
Suhtlus välisesinejatega: Triin Varrak, varrak@gmail.com, 55637268
Suhtlus välisesinejatega: Ville Hurme, villenmaili@yahoo.com, +358 405758224
Suhtlus välisesinejatega: Krista Tramberg, kristatramberg@gmail.com, 56 784 300

Lavad, heli- ja valgustehnika: Olari Murumaa, olari@kontsertlavad.ee, 5584541
Lavade management: Mai Kroonmäe, mai.kroonmae@gmail.com, 56606891
Busside koordinaator: Anne-Lii Idavain, annelii.idavain@gmail.com

Fotoprogrammi juht: Heiko Kruusi, heiko@virufolk.ee, 56483480
Keskkonnaprogrammi juht: Erik Sikk, erik@virufolk.ee, 55577789
Filmiprogrammi juht: Liisa Liksor, Liisa.liksor@gmail.com, 53457979

Meditsiin:
Andrus Lehtmets, alesmaabi@hot.ee, 5151586
Sildid,viidad: Maris Aleksashin, maris@virufolk.ee

Sotsiaalmeedia: Ave-Lii Idavain, avelii.idavain@gmail.com, 56673611
IT-spetsialist: Sander Hüüs, sander.hyys@gmail.com
Kunstnik-kujundaja: Valdek Alber, hiiumaa@hotmail.com
Käsmu Meremuuseumi juhataja: Aarne Vaik, muuseum@kasmu.ee, 5297135
Käsmu avatud aiad koordinaator: Epp Ojalill, 55597838

Võta meiega ühendust

Nimi(Kohustuslik)

Email(kohustuslik)

Teema

Sinu Sõnum

OÜ Berit Grupp
registrikood: 11432613
aadress: Pärnu mnt 444, 10919 Tallinn
a/a EE532200221038643315
info@virufolk.ee

MTÜ Viru Folk
registrikood: 80261230
aadress: Pärnu mnt 444, 10919 Tallinn
a/a EE392200221039425969
info@virufolk.ee