Peakorraldaja, muusikaprogrammi juht: Peep Veedla, peep@virufolk.ee, 5056240
Turundusjuht: Kaur Orgusaar, kaur@virufolk.ee, 53316676
Eesti aasta projektijuht: Taimi Veedla, taimi@virufolk.ee, 5045253
Kaubandus ja toitlustus:  Janno Jõffert, janno@virufolk.ee, 56676766

Majutus: Mati Tiiter, majutus@virufolk.ee, 5054599
Vabatahtlike juht: Mati Ulm, mati@virufolk.ee, 52 88 684
Turvajuht: Marko Kangust, marko@meeskond.ee, 55943934
Piletikeskuse juhataja: Tiina Troškin, tiina@virufolk.ee, 5272269
Esinejate akrediteerimine: Eneli Kristenbrun, eneli@virufolk.ee, 5015070
Ajakirjanike akrediteerimine: Triin Varrak, press@virufolk.ee , 55637268

Pressi koordinaator: Taimi Veedla, press@virufolk.ee, 5045253
Suhtlus välisesinejatega: Krista Tramberg, kristatramberg@gmail.com, +372 56 784 300, +316 19007693
Suhtlus välisesinejatega: Ville Hurme, vhurme33@gmail.com, +358 405758224
Lavad, heli- ja valgustehnika: Olari Murumaa, olari@kontsertlavad.ee, 5584541
Lavade management: Mai Kroonmäe, mai.kroonmae@gmail.com, 56606891
Fototiimi juht: Heiko Kruusi, heiko@virufolk.ee, 56483480
Keskkonnaprogrammi juht: Ylle Rajasaar, ylle.rajasaar@gmail.com, 55577787
Filmiprogrammi juht:
Liisa Liksor, liisa.liksor@gmail.com, 53457979
Lasteprogrammi juht: Tuuli Potik, tuuli@virufolk.ee, 55591032

Meditsiin:
Andrus Lehtmets, lehtmets.andrus@gmail.com, 5151586
Sildid, viidad: Maris Aleksashin, maris@virufolk.ee, 55601343

Sotsiaalmeedia: Ave-Lii Idavain, avelii.idavain@gmail.com, 56673611
IT-spetsialist: Sander Hüüs, sander.hyys@gmail.com, 5068442
Kunstnik-kujundaja: Valdek Alber, hiiumaa@hotmail.com
Käsmu Meremuuseumi juhataja: Aarne Vaik, muuseum@kasmu.ee, 5297135
Käsmu avatud aiad koordinaator: Epp Ojalill, 55597838

Heakorratööde koordinaator: Kristo Kesler, kristo.kesler@gmail.com,53491191
Ehitustööde koordinaator: Henrika Trave, henrika.trave@gmail.com 59022108,

Võta meiega ühendust

Nimi(Kohustuslik)

Email(kohustuslik)

Teema

Sinu Sõnum

OÜ Berit Grupp
registrikood: 11432613
aadress: Pärnu mnt 444, 10919 Tallinn
a/a EE532200221038643315
info@virufolk.ee

MTÜ Viru Folk
registrikood: 80261230
aadress: Pärnu mnt 444, 10919 Tallinn
a/a EE392200221039425969
info@virufolk.ee