PILETID JA PILETIKESKUS

Festivali passe, päevapasse saab osta piletikeskusest. Parkimispiletid saab osta parkla väravas.

Piletikeskus on avatud:
reedel 14.00-00.00
laupäeval 10.00-00.00
pühapäeval 10.00-16.00

Lainela väravas asuva Viru Folgi infotelk on avatud:
reedel kell 18.00-23.00
laupäeval kell 12.00-23.00
pühapäeval kell 12.00-16.00

Lapsed, vanuses kuni 12.a (k.a.) saavad sisse tasuta

! Festivali pass ja päevapiletid tuleb kohapeal piletikeskuses vahetada käepaela vastu. Perepiletit käepaela vastu vahetades peavad olema kohal kõik korraga!
! Teatripileteid saab osta Käsmus kohapealt piletikeskusest, Festivali passi ja päevapileti omanikele on hind 10 eurot ja tavakülastajale 15 eurot

FESTIVALI ALALE PÄÄSEB

FESTIVALI ALALE PÄÄSEB:
* FESTIVALI PASSIGA kogu festivali ajal;
* FESTIVALI PÄEVAPASSIGA kogu päeva ja sellele järgneval ööl kella 4-ni;
* KONTSERDI EELMÜÜGIPILETIGA, mis tagab sissepääsu festivalialale ning piletil märgitud kontserdile;
* FESTIVALI PASS ja PÄEVAPASS tagavad festivali ajal sissepääsu kõigile kontsertidele.Festivali pass kui päevapass vahetatakse käepaela vastu piletikeskuses. Üksnes etendusele “Kapten Mihkel” tuleb osta piletikeskusest eraldi pilet;
– Festivalile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Et vältida lapse vanuse määramisega tekkida võivaid probleeme, palume festivali alale jõudes pöörduda piletimüüjate poole, kes panevad dokumendi ettenäitamisel lapsele lapsekäepaela.
– Sooduspassi või sooduspäevapileti vahetamisel käepaela vastu tuleb esitada soodustust tõendav dokument.
– Perepass ja perepäevapilet kehtivad kuni neljale ühe pere inimesele, kellest vähemalt üks peab olema täiskasvanu ja vähemalt üks laps (13-18 aastane). Perepassi ja perepäevapiletit kohapeal ei müüda, ka eelmüügist on need välja müüdud.
NB! Seoses vabariigi valitsuse poolt kehtestatud külastajate arvu piirmääraga tänavu eraldi alapääsmeid ei müüda, festivali alale pääseb vaid käepaela alusel. Käepaela saavad kohapeal piletikeskusest festivali passi või päevapileti omanikud. Ka eelmüügist soetatud kontserdipilet tagab pääsu festivalialale.