FESTIVALI KORRALDAJAD

Peakorraldaja, muusikaprogrammi juht: Peep Veedla, peep@virufolk.ee, 5056240
Turundusjuht: Kaur Orgusaar, kaur@virufolk.ee, 53316676
Slaavi aasta projektijuht: Taimi Veedla,taimi@virufolk.ee, 5045253
Turvajuht: 
Marko Kangust, marko@meeskond.ee, 55943934
Piletikeskuse juhataja, esinejate akrediteerimine: 
Tiina Troškin, tiina@virufolk.ee, 5272269
Keskkonnajuht: 
Maarja Mirjam Rajasaar, mirjam@virufolk.ee, 58055776

Kaubandus ja toitlustus:  Janno Jõffert, janno@virufolk.ee, 56676766
Majutus: Mati Tiiter, majutus@virufolk.ee, 53328694
Vabatahtlike juht: Anni Rikker, anni@virufolk.ee, 53733465

Pressi koordinaator: Taimi Veedla, press@virufolk.ee5045253
Sotsiaalmeedia: Egert Eenmaa, egert.eenmaa@gmail.com, 55663093

Lavad, heli– ja valgustehnika:Olari Murumaa, olari@kontsertlavad.ee, 5584541
Lavade management:Madis Toomela, toomela2@gmail.com, 56900037

Filmi– ja teatriprogrammi juht: Liisa Liksor, liisa.liksor@gmail.com, 53457979
Lasteprogrammi juht: Tuuli Potik, tuuli@virufolk.ee, 55591032
Fototiimi juht: Heiko Kruusi, heiko@vanameister.pri.ee, 56483480

Välisesinejate saatja:Krista Tramberg, kristatramberg@gmail.com, +372 58853308
Välisesinejate saatja: Triin Varrak, varrak@gmail.com+372 55637268
Välisesinejate saatja: Eneli Kristenbrun, eneli@virufolk.ee, +372 5015070

Meditsiin: Marju Pearnberg, marjupea@hotmail.com, 5280242
Sildid, viidad: Maris Aleksašin, maris@virufolk.ee, 55601343

Ehitustööde koordinaator: Henrika Trave, henrika.trave@gmail.com 59022108

IT-spetsialist: Sander Hüüs, sander.hyys@gmail.com 58998655
Kunstnik-kujundaja: Valdek Alber, hiiumaa@hotmail.com
Dekoraator: Enely Kullamäe, ylenet@gmail.com 53433002

MTÜ Viru Folk
registrikood: 80261230
aadress: Nooruse tn 4, Käsmu küla Haljala vald Lääne-Virumaa 45601
a/a EE392200221039425969
info@virufolk.ee

OÜ Berit Grupp
registrikood: 11432613
aadress: Pärnu mnt 444, 10919 Tallinn
a/a EE532200221038643315
info@virufolk.ee