FESTIVALI KORRALDAJAD

Peakorraldajamuusikaprogrammi juht: Peep Veedla, peep@virufolk.ee, 5056240
Turundusjuht: Kaur Orgusaar, kaur@virufolk.ee, 53316676
Norra aasta projektijuht:Taimi Veedla,taimi@virufolk.ee, 5045253
Kaubandus ja toitlustus:  Janno Jõffert, janno@virufolk.ee, 56676766 

Majutus: Mati Tiiter, majutus@virufolk.ee, 53328694
Vabatahtlike juht: Mati Ulm, mati@virufolk.ee, 52 88 684
Turvajuht: Marko Kangust, marko@meeskond.ee, 55943934
Piletikeskuse juhataja:Tiina Troškin, tiina@virufolk.ee, 5272269
Esinejate akrediteerimine:Maarja Mirjam Rajasaarmirjam@virufolk.ee, 58055776 

Pressi koordinaator: Taimi Veedla, press@virufolk.ee5045253
Sotsiaalmeedia:  Ave-Lii Idavain, klaveriratas@gmail.com

Suhtlus välisesinejatega:Krista Tramberg, kristatramberg@gmail.com, +316 19007693
Suhtlus välisesinejatega: Eneli Kristenbrun, eneli@virufolk.ee, 5015070
Lavadheli– ja valgustehnika:Olari Murumaa, olari@kontsertlavad.ee, 5584541
Lavade management:Madis Toomela, toomela2@gmail.com, 56900037
Fototiimi juht: Heiko Kruusi, heiko@virufolk.ee, 56483480 

Filmi– ja teatriprogrammi juht: Liisa Liksor, liisa.liksor@gmail.com, 53457979
Lasteprogrammi juht:Tuuli Potik, tuuli@virufolk.ee, 55591032
Meditsiin:Marju Pearnberg, marjupea@hotmail.com, 5280242
Sildidviidad: Maris Aleksašin, maris@virufolk.ee, 55601343 

Heakorratööde koordinaator: Kristo Kesler, kristo.kesler@gmail.com 53491191
Ehitustööde koordinaator: Reigo Lomp, lompreigo39@gmail.com 53606561

IT-spetsialist: Sander Hüüs, sander.hyys@gmail.com 58998655
Kunstnik-kujundaja:Valdek Alber, hiiumaa@hotmail.com
Dekoraator: Enely Kullamäe, ylenet@gmail.com 53433002

Käsmu Meremuuseumi juhataja: Aarne Vaik, muuseum@kasmu.ee 5297135
Käsmu avatud aiad koordinaator: Epp Ojalill, 55597838

MTÜ Viru Folk
registrikood: 80261230
aadress: Pärnu mnt 444, 10919 Tallinn
a/a EE392200221039425969
info@virufolk.ee

OÜ Berit Grupp
registrikood: 11432613
aadress: Pärnu mnt 444, 10919 Tallinn
a/a EE532200221038643315
info@virufolk.ee